Başlangıç / İyi Geceler Mesajları / Uzun İyi Geceler Mesajları

Uzun İyi Geceler Mesajları

Uzun İyi Geceler Mesajları için doğru sayfadasınız. Sizin sevdiklerinize göndermeniz için özenle hazırladığımız uzun iyi geceler mesajlarımız ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yazılarımızı ilişki uzmanımız hazırlamaktadır. Yazılarımız ile sevdiklerinizi mutlu edeceğinizi %100 garanti ediyoruz.

En Anlamlı ve Uzun İyi Geceler Mesajları

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…
Uzakta olmak için uzun çok uzun bir gece. Umutsuzca gündüz olmasını bekliyorum. Kalbim çürümeye başlıyor, gündüz olduğunda tek yapmak istediğim sana bir öpücük vermek. İyi Geceler.
Bu mesaj tatlı rüyalar göreceğinizi garanti etmektedir. Yüzünüzde bir gülümseme ile uyanacaksınız. Eğer tatlı rüya görmezseniz şikayet bölümümüze sıcak bir sarılma ve sevimli bir öpücük vermeniz gerekmektedir. İyi Geceler.
Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER..
Gece karanlık gökyüzüne bakarsanız, yıldızların ay için parladığını görürsünüz bu romantik anı seninle izlemek isterdim. Seni seviyorum. İyi Geceler.
İyi Geceler Aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini elllerimde yüzümde hissedemessemde yastıgın verdigi rahatlıgı senin kucagın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farzetcem. Sen uyurken ben hep seni düşünücem.İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye gelicem iyi geceler aşkım.
Bu mesajda bazı ekler vardır. Bunlar; En tatlı öpücük, en sıcak sarılma, en sevimli kucaklama. İyi Geceler.
Gün film gibidir;önce saf bir başlangıç yapılır: güneş gözlerini açar, sonra bulutlar çıkar sahneye, ortalık karşır tabi…ve film biter ardından ekran kararır.. Filmin nasıl başladı bilmiyorum ama mutlu bitsin istiyorum.. tatlı uykular, masal gibi rüyalar ve yarın için iyi başlangıç diliyorum sana…
Seni düşünmek, kabusların bittiği ve güzel rüyaların başladığı devrilme noktasıdır. Seni seviyorum. İyi Geceler.
Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum allah rahatlık versin.
Sarıldığın battaniyen olmak istemiyorum. Üzerinde uyuya kaldığın çarşafın olmak istemiyorum. Ben bunları beraber yapacağım seni istiyorum. İyi Geceler.
Neyin geçici olduğunu biliyor musun? Güneş batarken doğudaki yıldızların parıltısı. Neyin kalıcı olduğunu biliyor musun? Senin için, kalbimin mutlu bir şekilde attığı yol. İyi Geceler.
Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.
Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim…
Eğer sıcak bir yaz gecesi ise seni düşünmek bana serin bir esinti gibi gelir. Eğer soğuk bir kış gecesi ise seni düşünmek sahildeki güneş gibi kalbimle birlikte tüm bedenimi ısıtır. İyi Geceler.
Bu gece bütün sevdikIerin yanında…ne tatIı uyursun sen şimdi…birtek seni öIesiye sevenin senden uzakta,birtek seni öIesiye sevenin uykusuz…adını can koydum seni canıma koydum…iyi uykuIar
Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular…
Biliyorum gece yarısını geçti, evet biliyorum çok geç oldu ve herkes uykuya daldı ama uyumadan önce sana söylemeliyim; Yarın seni görmek ve sımsıkı sarılmak istiyorum. Şimdi uyuyabilirim, İyi Geceler.
Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.
Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…
Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.
İYİ GECELER… Denizin sahıle vuran en son yağmur damlası İYİ GECELER… Karanlığın en son çoban yıldızı VE İYİ GECELER KALBİMİN EN DEĞERLİ PARÇASI …
Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi geceler….
Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.
Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler .
Gün film gibidir önce saf bir başlangıç ypılır güneş gözlerini açar sonra bulutlar çıkar ortaya ortalık karışır tabi ve film biter ardından ekran kararır film nasıl başladı bilmiyorum ama mutlu bitsin istiyorum tatlı uykular masal gibi rüyalar ve yarın için iyi başlangıçlar diliyorum İYİ GECELER…
Hɑyɑtımsın ve ben sɑdece seni yɑşɑyɑbilirim…Seni yɑşɑdığım her gün için yɑnɑğınɑ bir buse gonderiyorum huzurlɑ uyu bitɑnem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.
Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma…

Kontrol Ediliyor

etkileyici iyi geceler mesajlari

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Sevdiğiniz kişileri mutlu etmek istemez misiniz? Doğru sayfadasınız sizin için birbirinden güzel ve Etkileyici İyi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir