Başlangıç / İyi Geceler Mesajları / Romantik İyi Geceler Mesajları

Romantik İyi Geceler Mesajları

Romantik İyi Geceler Mesajları mız ile erkek ve kız arkadaşlarınıza, eşlerinize yada sevgili olmaya adım adım yaklaştığınız kişilere hatta gizli sevdiklerinize bile size hazırladığımız Romantik İyi Geceler Mesajları ile ne kadar romantik olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sevdikleriniz sizi günlerce aklından çıkaramasın ya da sizi asla unutmasın diye sizin için en iyi Romantik İyi Geceler Mesajları  yazısını hazırladık.

En Romantik İyi Geceler Mesajları

Bir gün bir çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırırcasına dünyanın en güzel gülü benim diyordu o gülü aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye…bitanem…. iyi geceler…
Güneş batar ve ay gelir, küçük yıldızlar tüm parlaklığını gösterir sırf sana iyi geceler diyebilmem için. Seni seviyorum.
Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.
Sana iyi geceler demeden güneş kırmızı, okyanuslar mavi ve ben mutlu olmam. İyi Geceler.
Birbirimize ne kadar uzak olsakta, her zaman aynı gökyüzünü paylaşacağız. İyi Geceler Sevdiğim.
Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma…
Tüm kabuslarım tatlı bir rüyaya dönüşür seni düşündüğümde, dünyadaki cenneti yaşarım seninle hayallerimde. İyi Geceler Tatlım.
Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.
Her gece yatmadan gökyüzüne bakıyorum görülebilecek en güzel yızldızı görmek için sonra sen aklıma geliyorsun ancak o zaman uyuyabiliyorum. İyi Geceler.
Bu dünyadaki en çok sevdiğim kız sensin. Bana hayattan beklediğim her şeyi verdin. Hayatıma sevinç ve mutluluk getirdiğin için binlerce kez teşekkür ediyorum. İyi Geceler aşkım.
Milyonlarca gün seninle geçireceğim bir gün kadar bana mutluluk veremez. İyi Geceler.
Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.
Benden ne kadar uzak olduğunun bir önemi yok sen benim kalbimdesin ve ışığın sayesinde kalbim geceleri bile gündüz gibi atıyor. İyi geceler aşkım.
Gece yarısında uyandım ve birşeylerin eksik olduğunu düşündüm, evet sana tatlı rüyalar mesajı atmamıştım. Tatlı rüyalar sevdiğim.
Keşke her sabah uyandığında yıldız tozlarını başından dökebilsem, İyi Geceler.
Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular…
Sabahları aşkımın sıcaklığı ile uyanman için sana iyi geceler dilerim. Tatlı rüyalar aşkım.
Seni düşündüğümde dünya duruyor. Bunu hissedebiliyor musun? İyi geceler hayatımın anlamı.
Gün tekrar bitiyor, her gün hayatımı senin gibi birinin güzelleştirmesi ne kadar mutluluk verici. Teşekkür ederim aşkım, umarım melekler seni her zaman korur.
Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.
Uyumadan önce seni düşünüyorum, görüyorsun seni düşünmeden asla uyuyamıyorum. İyi Geceler.
Bu gece ayın sana ışık tutması için dua ediyorum ve iyi olduğundan emin olmak için meleklere sana sımsıkı sarılması için dua ediyorum. İyi Geceler Aşkım.
Bütün sırlarımı seninle paylaştım, en iyi ve en kötü günlerimi yine seninle paylaştım, birinin senin gibi bir sevgilisi olması bulunmaz bir nimet. İyi Geceler Aşkım.
Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim…
Seni hayal etmiyorum. Çünkü seni düşünürken asla uyuyamıyorum. İyi Geceler Aşkım.
Elini kalbine koy, gözlerini kapat. Bir dilek tut gökyüzü o kadar büyük ki mutlaka bir yıldız dileğini gerçekleştirecektir. İyi Geceler Aşkım.
Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bitanem iyi geceler….

Kontrol Ediliyor

etkileyici iyi geceler mesajlari

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Sevdiğiniz kişileri mutlu etmek istemez misiniz? Doğru sayfadasınız sizin için birbirinden güzel ve Etkileyici İyi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir