Başlangıç / İyi Geceler Mesajları / Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Sevdiğiniz kişileri mutlu etmek istemez misiniz? Doğru sayfadasınız sizin için birbirinden güzel ve Etkileyici İyi Geceler Mesajları nı hazırladık. Uyumadan önce düşündüklerinize size hazırladığımız etkileyici iyi geceler mesajlarından birini gönderin. Belkide bu mesajlar sayesinde ilişkiniz yeni bir düzeyde olacak. Unutmayın bazen sevdiklerinizi etkilemek için bir mesaj bile yeterlidir.

En Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Dün gece seni düşünürken gözlerimden bir damla gözyaşı döküldü, ona neden döküldüğünü sordum. Gözlerinde çok güzel biri var, artık benim için yer kalmadı dedi.
Sen benim için teksin, çünkü ne zaman ayrılsak kendimi eksik hissediyorum. Seni sevdiğim her sebep için gökyüzündeki yıldızları saymaya başladım.
Sen benim uykusuz gecelerimin nedenisin, sen benim gündüzleri hayal kurmamın nedenisin, hayatım senin parlak bir gülümsemen ile başlar. Sana iyi geceler demeden günlerimi bitiremem. İyi geceler.
Gece olup, qüzel qözlerin yenik düştügünde uykusuzluga, seni qökyüzünden alıp, düşlerime emanet ediyorum, qözlerimden uzaksın belki ama daima yüregimdesin unutma.
Sadece göğsünde yatmak ve kalp atışlarını dinlemek istiyorum. Ben kendi yatağımdayım, sen kendi yatağındasın. Birimiz yanlış yerdeyiz. İyi Geceler.
Sen benim gerçek aşkımsın. Hayatımda olduğun ve ışığında hayatım
Bırak bu gece en güzel rüyan için en tatlı kişi rüyalarına gelsin. Ama dikkat et alışkanlık yapmasın, her gece özgür değilim. 😉
Dünyanın en iyi ve en güzel şeyi görülemiyor ya da dokunulamıyor. Buradan kalbine iyi geceler demek istedim 🙂
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.
En güzel resimler karanlık odalardaki negatiflerden yapılıyor. Öyleyse hayatında karanlık bir şey görürsen güzel bir resmin yapıldığına emin ol. İyi Geceler.
Eğer birisi bir gün bana hayatımın anlamını sorarsa, sadece başımı omuzlarına yaslayıp gülümseyeceğim. İyi Geceler.
Geceler hayal edenler için gündüzler ise hayallerini gerçeğe dönüştürenler için daha kısadır. İyi Geceler.
Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.
Seni nasıl daha fazla sevebileceğimi düşünüyorum ama bir türlü nasıl yapacağımı bulamıyorum. Sen benim ruh eşimsin. İyi Geceler.
Her gün seni bir öncekinden daha fazla özlüyorum. Tatlı Uykular. İyi Geceler.
Geceleri dinlenmek, bağışlamak, gülümsemek, düşlemek ve yarın hazır olmamız gereken hayat savaşı için müthiş bir fırsat. İyi Geceler.
Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin ben de gönderiyorum canım sana öptüm biriciğim iyi akşamlar sana…
Ne yazık. Seninle aynı evde değilim. Uzaklıklar aramıza mesefe koyuyor. Ama bu gece rüyamda seni göreceğim meleğim. Umarım beni özlüyorsundur. İyi Geceler.
Telefonunu sıkıca tut. Çünkü bu mesajda büyük bir kucaklaşma var. İyi Geceler 
İyi geceler! İyi Uykular. Şuanda yanında olamayabilirim, ama her zaman kalbimdesin. Bunu bilmeni istedim.
Yüreğin doğɑn güneşi değil bɑtɑn güneşi seçsin, çünkü doğɑn güneş elbet bɑtɑcɑktır ɑmɑ bɑtɑn güneş yeni umutlɑrlɑ doğɑcɑktır yɑrınki güneş senin için bitɑnem iyi geceler.
Rüyalar ruhumuzdaki ve kalbimizdeki gerçekleştirdiğimiz büyülü bir andır. Umarım bu gece çok güzel rüyalar görürsün. İyi Geceler.
Şu anda, bir milyardan fazla insan uyuyor ve güne başlamak için uyanıyor. Geceleri hakkında düşündüğüm tek insanın sen olması ne kadar inanaılmaz değil mi ? Umarım sevgi ve mutluluk hayal edersin

Kontrol Ediliyor

kisa ve oz iyi geceler mesajlari

Kısa Ve Öz İyi Geceler Mesajları

Arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize Kısa Ve Öz İyi Geceler Mesajları göndermek için doğru adrestesiniz. Sizin için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir