Başlangıç / İyi Geceler Mesajları / Arkadaşa ve Kankaya İyi Geceler Mesajları

Arkadaşa ve Kankaya İyi Geceler Mesajları

Eğer Arkadaşa ve Kankaya İyi Geceler Mesajları arıyorsanız doğru sayfadasınız. Biz arkadaşların ne derece kıymetli olduğunu biliyoruz ve onun için arkadaşınıza yada kanklarınıza gönderebileceğiniz arkadaşa ve kankaya iyi geceler mesajları sayfasını oluşturduk. Arkadaşlarımız bizim için çok özeldir. Buradaki mesajlar onunla aranızın yakınlaşmasına ve varsa aradaki buzların çözülmesine yardımcı olucaktır. Sayfamızdaki müthiş mesajları arkadaşlarınıza göndererek onların ruh halini değiştirebilirsiniz. Dostluk hayatımızdaki en önemli ilişkidir. Ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar arkadaşlarınıza Facebook, Whatsapp, Twitter, SMS vb. yollarla mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Arkadaşınızda geçirdiğiniz yoğun bir günün ardından sizin için hazırladığımız Arkadaşa ve Kankaya İyi Geceler Mesajları ndan birini gönderebilirsiniz.

En İyi Arkadaşlara İyi Geceler Mesajları

Hayatımıza erkek ve kız arkadaşlar girecek ama bizim gerçek dostluğumuz sonsuza kadar sürecek.
Hayatta benim için en değerli şey hayatım boyunca yanımda olan arkadaşlarımdır. İyi uykular güzel arkadaşım.
Bana kaç tane arkadaşın var diye sorsalar sayamam, ama kaç dostum olduğunu sorsalar bir elin parmaklarını geçmez. Allah sana rahatlık versin güzel dostum.
Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.
Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.
Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum…
Hayattaki başarımız ne kadar büyük olduğumuzla ilgili değildir. Gerçek başarımız iyi günde ve kötü günde yanımızda olan dostlar edinebilmektir. İyi geceler en iyi arkadaşım.
Gerçek bir arkadaş, seni herkes dışladığında seni yanına çağıran kişidir. İyi geceler dostum.
Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yürektesin …

 

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.
Aşklar gelip geçecek ama dostluğumuz sonsuza kadar ay gibi parıldıyor olacak. İyi Geceler.
Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün,düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur bir gün…
Bu dünyadaki en gerçek ilişki dostluk ilişkisidir. Çünkü gerçek arkadaşlar asla birbirini aldatmaz. İyi geceler arkadaşım.
Çok şanlıyım çünkü günümün başlangıçında ve bitişinde senin gibi bir arkadaşıma mesaj atabiliyorum.
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
İnsanın süper kahramanları arkadaşlarıdır, çünkü onlar her koşulda onların yanında olur. Arkadaşlarımı asla unutmayacağım. İyi geceler.
Sevgili dostum, umarım çok iyi uyuyabilir ve yarın için enerjini toplayabilirsin. Sen benim için çok özelsin. İyi geceler sevgili arkadaşım.
Beni her zaman sen anlıyor ve bana her zaman sen destek veriyorsun. Beni anlayan ve zor zamanlarımda yanımda olan kişisin. İyi geceler arkadaşım.
En iyi arkadaşım olduğun için mutluyum. Gerçek bir dostu zaman eskitemez.
İyi arkadaşların hayatı kusursuz hale getirmeleri gerekmiyor. Sadece bazı kusurlarınızı örtmeleri yeterli.
Geceler suskun, geceler güzel, geceler sakin, ama sana iyi geceler mesajım olmadan geceler başlamaz. İyi geceler benim sevgili arkadaşım.
Senin gibi bir arkadaşa sahip olmak tüm günümün güzel geçmesini sağlıyor. Hayal etmen için geceleri gündüzlerinden, hayallerini gerçekleştirmek için gündüzlerin gecelerinden uzun olsun. İyi Geceler.
Gülümsemen benim için güneşin doğuşu, gülüşün benim için güneş ışığı, gözlerini kırpışın gecelerimi aydınlatan yıldız, ayın bu saate bu kadar parlak olmasının nedeni sensin. İyi uykular benim güzel arkadaşım.
Dostluğumuzun hatıraları sürekli aklımda. Her zaman yanımda olmanı istiyorum. İyi geceler dostum.
Gerçek başarı, genellikle rüyalarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşların sayısı ile ölçülür. İyi geceler dostlarım hepinizi çok seviyorum.
Sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için çok şanslıyım. İyi geceler arkadaşlar.
Sevgili dostum, insanların hislerine zarar verdiğini düşünmeyi bırak. İyi geceler.
Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya … Ay battı su kurudu gün bitti.. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan..can dostuma
Yarın uyandığınızda çamaşırlarınız kirli olabilir, ancak dahada önemlisi yeni bir zihin ve mutlu bir kalbe sahip olursunuz. İyi geceler arkadaşlar.
Hayatınızdaki en parlak şeyler yıldızlar değil, onlar sizin gibi gece gündüz parlayan arkadaşlarınızdır. İyi geceler.

Kontrol Ediliyor

kisa ve oz iyi geceler mesajlari

Kısa Ve Öz İyi Geceler Mesajları

Arkadaşlarınıza yada sevdiklerinize Kısa Ve Öz İyi Geceler Mesajları göndermek için doğru adrestesiniz. Sizin için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir